btn dz1 a k

btn-fb.pnginicnbtn-tw.png btn login1 a k

toptab11a k toptab2a k

AK July19 btn katalogu

 • KS July 2019
 • Akcije - JUNI 19
 • 295
 • Motivacioni NOVI 1.5. - KS
 • DEMO BANNER

  67 vite traditė & mė shumė se 365 milion pėrdorues nė 123 Shtete nė 5 kontinente...

  Farmasia Juaj!

  Mirė se vini nė botėn e bukurisė, kozmetikės, shėndetit, kujdesit natyral pėr tė gjithe familjen dhe pėr shtėpinė. Provo produktet e Farmasi dhe njih cilėsinė. Bėhu anėtar, ndėrto karrierėn tėnde dhe pėrfito shumė benefite tė tjera.... Udhėto me ne, krijo miqėsi tė reja dhe bėji ėndrrat e tua realitet!

  ME SHUME

 • DEMO BANNER 2 copy

  Fillo AVENTUREN TENDE me

  FARMASI!

  ME SHUME

   

 • DEMO BANNER 3

  BEHU ANETAR...

  Pėrfito mė shumė para,

  shijo disa benefite tė tjera, udhėtime, ndėrto njė karrierė tė suksesshme dhe bėji ėndrrat e tua realitet!

  ME SHUME

   

FARMASI VIDEO

Mountain View

grid tab1a kgrid tab2a k

grid tab3a kgrid tab4a kgrid tab5a k

 • DOLE BANNER

  Udhėto me ne!

  FARMASI tė shpėrblen me udhėtime!

  shikoni vizitėn tonė mė tė fundit nė Fabrikėn e Farmasi nė Stamboll

  VIDEO

   

TË REJA

footer tab 1a kfooter tab 2a kfooter tab 3a kfooter tab 4a k

footer-logo.png

FARMASI KOSOVO L.L.C.
Bulevardi Dëshmorëve Hyrja 32 Nr.1, 10000 Prishtine
tel: +383 49 410 331
e-mail: info@farmasi.com.al

footer fbinicndlefooter tw

LETER INFORMUESE

Abonohu nė letrat tona informuese dhe merrni njoftime rreth tė rejave dhe ofertave nė FARMASI

FARMASI 2018 - tė gjitha tė drejtat tė rezervuara

designer17.png

Toggle Bar